Program akcí

Zobrazit filtr
Potenciální členové a ostatní hosté se můžou přihlásit mailem: info@visionclub.cz

26 Února

Vizionář Robert Čásenský

Je to český novinář. A komentátor. Legendární  šéfredaktor MF Dnes.  A dnes majitel reportážně-investigativního magazínu Reportér. Magazínu, který předpokládá, že lidé ještě čtou. S respektem k tradiční žurnalistice a vizí. Robert Čásenský je proto ve svém oboru vizionářem. A přijal pozvání do klubu. 

 

Od 18:30

5 Března

Mileniálové - seznamte se!

Přijdou tři mladí vizionáři a představí vám své vidění byznysu a světa kolem. Zcela výjimečně a záměrně přivedu do klubu tři hosty.  Budou to: Dalibor Herbrich - zakladatel QucikJOBS.cz - 23 let. Jiří Rostecký - zakladatel MladýPodnikatel.cz - 24 let. Roman Long Nguyen, student ČVUT Fakulty elektroterchnické a programátor Goodvision - 24 let. Těště se, jsou báječní.  

 

 

Od 18:30

12 Března

Michal Lukeš - ředitel Národního muzea

Když mu bylo šestadvacet, stal se ředitelem nejzásadnějšího muzea v zemi. Michal Lukeš proto ví snad nejlépe u nás, co znamená stěhování - stěhoval celou budovu plnou všeho možného do budovy vedlejší - a asi taky dobře ví, co obnáší rekonstrukce - suma sumárum za víc než čtyři miliardy.  

Od 18:30

19 Března

Od 18:30

26 Března

Od 18:30

9 Dubna

Od 18:30

Od 18:30

24 Května

Vinařské sympózium "S Helenou v Alsasku"

Spolu s mezinárodně respektovanou znalkyní vína  a jídla Helenou Baker se vypravíme do Alsaska. A nejen, že pít a jíst, ale studovat. Tedy vydejme se na SYMPÓZIUM TOULKY ZA VÍNEM A GASTRONOMIÍ ALSASKA- ať už společně autobusem, či po vlastní ose autem - v každém případě se sejdeme u skvělého vína a vynikající krmě. 

Od 22:30