Program akcí

Zobrazit filtr
Potenciální členové a ostatní hosté se můžou přihlásit mailem: info@visionclub.cz

24 Září

Diamanty jsou věčné - Robert Fischer, investiční expert

Jejich kouzlu lze prý snadno propadnout. A v kombinaci s byznysem se dá prý diamantům propadnout totálně. Jedni z mála lidí, kteří u nás mají vhled do údajně posledního opravdového byznysu - investování do drahých kamenů - pracují pro společnost, kde je zaměstnán i Robert Fischer. A ten přijde do klubu. Přijďte také.  

Od 18:30

1 Října

Psychiatr a sexuolog - prof. Jiří Raboch

„Nezapomeň, že neneseš s sebou své kořeny, ale kořeny nesou Tebe. A proto neškodí se občas zamyslet nad našimi kořeny a tradicemi, které vědomě, ale častěji nevědomě ovlivňují směr a způsob našeho jednání i dalšího života," tvrdí psychiatr a mám za to, že o tom není sporu. Poznejte osobně Jiřího Rabocha! 

Od 18:30

Od 18:30

Od 18:30

5 Listopadu

Od 18:30

12 Listopadu

Pavel Škařupa - Inogami

Pavel Škařupa působil přes 14 let ve společnosti Procter & Gamble, kde ve své poslední pozici řídil globální marketing vlasové kosmetiky v Ženevě. V roce 2010 se vrátil zpět do České republiky, aby působil jako poradce ve společnosti McKinsey & Company a následně šéfoval marketingu v české Raiffeisenbank. V roce 2014 založil poradenskou společnost Inogami.

Pavel Škařupa úročí své dlouholeté mezinárodní zkušenosti  a uvádí na trh novou značku spodního a nočního prádla Treat Wear
 

Od 18:30

4 Prosince

VÝJIMEČNĚ ÚTERNÍ OLIVER DLOUHÝ - KIWI

Oliver nemá žádné pondělí čas. Je totiž zakladatel a výkonný ředitel populárního vyhledávače letenek Kiwi.com, který patří mezi nejrychleji rostoucí podniky nejen v Česku, ale i v Evropě , ale našel si pro nás úterý! Tedy, výjimečný muž ve výjimečný den - naše úterý s Oliverem Dlouhým! 

Od 18:30

10 Prosince

Od 18:30