Program akcí

Zobrazit filtr
Potenciální členové a ostatní hosté se můžou přihlásit mailem: info@visionclub.cz

25 Června

VBC FINÁLE 2017/2018 !!! PATUJEME, TANČÍME, CHILLUJEME!

Je za námi další skvělá visionářská sezóna a když pánbůh dá, čeká na taková příští. Přijďte se rozloučit na závěrečnou párty VISION Business Clubu, kde se bude patovat, grilovat, jíst i tancovat. 

Od 18:00

3 Září

Od 18:30

17 Září

Profesor Jaromír Astl u nás slaví narozeniny!!!!


Endokrinochirurgie hlavy a krku, molekulární biologie nádorů štítné žlázy, příštítných tělísek, oropharyngu, fyziologie sluchové dráhy, chirurgie nosu a VDN, sonografie v oblasti hlavy a krku, onkochirurgie hlavy a krku, geneticky podmíněné nedoslýchavosti, infekční onemocnění voblasti hlavy a krku a jejich léčba, ošetřovatelství v oblasti hlavy a krku.
počet zobrazení: 6514poslední aktualizace: pluk, 07.08.2013

Od 18:30

1 Října

Psychiatr a sexuolog - prof. Jiří Raboch

„Nezapomeň, že neneseš s sebou své kořeny, ale kořeny nesou Tebe. A proto neškodí se občas zamyslet nad našimi kořeny a tradicemi, které vědomě, ale častěji nevědomě ovlivňují směr a způsob našeho jednání i dalšího života," tvrdí psychiatr a mám za to, že o tom není sporu. Poznejte osobně Jiřího Rabocha! 

Od 18:30

Od 18:30

Od 18:30

4 Prosince

VÝJIMEČNĚ ÚTERNÍ OLIVER DLOUHÝ - KIWI

Oliver nemá žádné pondělí čas. Je totiž zakladatel a výkonný ředitel populárního vyhledávače letenek Kiwi.com, který patří mezi nejrychleji rostoucí podniky nejen v Česku, ale i v Evropě , ale našel si pro nás úterý! Tedy, výjimečný muž ve výjimečný den - naše úterý s Oliverem Dlouhým! 

Od 18:30